ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9917179
nr 991 7179
förgylld, Nyrokoko, höjd: 155 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:05:11
2/11 18:00:11
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.